Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

sekretariatwsnw@gmail.com

+48 783 819 087

Jak wszyscy doskonale wiemy, staliśmy się społeczeństwem dość "biurkowym". Nie, żeby od razu zniechęcać się do pracy, ale, ale...po pracy za to, mamy mnóstwo możliwości, dzięki którym możemy zafundować naszemu zmęczonemu organizmowi dawkę relaksu. Tak, tak, relaksu...aktywnego, przyjemnego i na świeżym powietrzu.
Zapraszamy Cię do przeczytania kilku słów na temat tego jak bardzo może Ci pomóc nordic walking oraz jaką chwilą odskoczni na co dzień może się stać.
Przede wszystkim ruch sam w sobie jest doskonałym suplementem na zapobieganie lub opóźnianie pewnych procesów chorobowych oraz zachowanie witalności i szeroko rozumianej radości życia.
Marsz z kijkami, do którego gorąco zachęcamy, jest idealną formą dla osób spędzających większość swojego dnia w pozycji siedzącej. JEST JEDNYM Z NAJBEZPIECZNIEJSZYCH SPORTÓW. Nie ma prawie żadnego ryzyka kontuzji a sama technika, wyuoczona pod okiem instruktora, jest przyswajalna dla każdego.
Podczas uprawiania tej dyscypliny angazujesz około 90% mięśni, w tym bardzo intensywnie partie górne: czyli obręcz barkową, mięśnie kręgosłupa, odciążasz odcinek lędźwiowy, pracujesz nad mięśniami brzucha ( szczególnie skośnymi) oraz ramion i przedramion. Zastałe i zmęczone siedzeniem mięśnie podziekują Ci za ten ruch swoją siłą, elastycznością, brakiem bólu po ciężkim dniu. Dodatkowo odciążysz stawy kolanowe, które jak powszechnie wiadomo czasami się"psują"
Nie mów NIE, pomyśl... i umów się z nami na marsz!Na pewno nie będziesz żałował!

 

22 maja 2021

WYJDŹ ZZA BIURKA, ZEJDŹ Z KANAPY!

Wrocławskie Stowarzyszenie

Nordic Walking